zamknij menuotworz menu
minikoszyk
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Zestaw suplementów DuoLife Dzień i Noc - uzupełnienie witamin i minerałów

3.65 (3 opinii)
Zestaw suplementów DuoLife Dzień i Noc - uzupełnienie witamin i minerałów
Zestaw suplementów DuoLife Dzień i Noc - uzupełnienie witamin i minerałów
Zestaw suplementów DuoLife Dzień i Noc - uzupełnienie witamin i minerałów
Zestaw suplementów DuoLife Dzień i Noc - uzupełnienie witamin i minerałów

Skuteczność potwierdzona badaniami

Wystarcza na 1 miesiąc suplementacji

  • Wzmocnienie i odżywienie organizmu 

  • Regeneracja i spokojny sen

  • Naturalny suplement diety w płynie dla dzieci i dorosłych

DuoLife jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. W swojej ofercie posiada naturalne suplementy diety zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Firma dystrybuuje suplementy do 30 krajów.

DuoLife oferuje zestaw suplementów w płynie dla dzieci i dorosłych Dzień i Noc. W skład zestawu wchodzą DuoLife Dzień i DuoLife Noc - suplementy, których składniki pobudzają psychomotorykę oraz uzupełniają niedobory witamin i minerałów. DuoLife Dzień wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu podczas dnia, a DuoLife Noc - wspomaga regenerację i spokojny sen.

Oba suplementy powstały na bazie składników roślinnych. W skład wchodzą m.in.: granat, aloes, żurawina, malina, czarny bez, winogrona, żeń szeń, lucerna, ostropest, karczoch, burak, melisa, aronia i pokrzywa. Bogaty skład zapewnia:

  • wzmocnienie układu immunologicznego,
  • likwidację wolnych rodników,
  • regulację układu pokarmowego,
  • stabilizację gospodarki hormonalnej,
  • wsparcie pracy układu krwionośnego i nerwowego,
  • regenerację organizmu,
  • spokojny sen.

DuoLife Dzień i DuoLife Noc zawierają po 750 ml. Cena oferty obejmuje koszt dostawy.

Skład i dawkowanie suplementu

dropdown

Skład DuoLife Dzień: sok z owoców winogron, sok z owoców granatowca, sok z żurawiny wielkoowocowej, sok z malin, sok z czarnego bzu, sok z dzikiej róży, sok z noni, sok z jagody acai, sok z aloesu, sok z owoców głogu, sok z owoców rokitnika, ekstrakt z lucerny, ekstrakt z korzenia żeń-szenia (w tym 3,79% ginsenozydy), premix witaminowy: witamina C (kwas L-askorbinowy), Witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), niacyna (amid kwasu nikotynowego), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B2 (ryboflawina), witamina B1 (monoazotan tiaminy), biotyna (D-biotyna), foliany (L-metylofolian wapnia), witamina B12 (hydroksykobalamina).

Skład DuoLife Noc: sok z buraka, sok z owoców winogron, sok z aronii, sok ze śliwki, sok z jagody goji, wyciąg płynny z liści morwy białej, sok z karczocha , sok z aceroli, sok z pokrzywy, wyciąg płynny z vilcacory, ekstrakt z melisy, ekstrakt z lucerny, ekstrakt z ostropestu plamistego, premix witaminowy: witamina C (kwas L-askorbinowy), Witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), niacyna (amid kwasu nikotynowego), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B2 (ryboflawina), witamina B1 (monoazotan tiaminy), biotyna (D-biotyna), foliany (L-metylofolian wapnia), witamina B12 (hydroksykobalamina).

Zalecana dawka to 25 ml DuoLife Dzień dziennie rano, podczas posiłku i 25 ml DuoLife Noc dziennie wieczorem, podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Po otwarciu spożyć w ciągu 30 dni, przechowywać w lodówce w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Suplement nie może zastępować zbilansowanej diety. Wszystkie suplementy dostępne na Medonet Market mają co najmniej rok ważności.

Back to Top