zamknij menuotworz menu
minikoszyk
Wybierz placówkę

Wizyta domowa pulmonologa dziecięcego (Warszawa)

4.30 (20 opinii)
icon localization
Warszawa, Kruczkowskiego 6 Pokaż na mapie
zamknij popup
Wizyta domowa pulmonologa dziecięcego
Wizyta domowa pulmonologa dziecięcego
DZIECKO

Pomoc pulmonologiczna w domu - wizyta pulmonologa dziecięcego

Arkmedic jest placówką medyczną, która oferuje szeroką gamę usług. Placówka prezentuje holistyczne podejście do pacjenta. Kadrę Arkmedic tworzą specjaliści m.in. z pulmonologii, chirurgii, stomatologii, onkologii, medycyny estetyczne, rehabilitacji i innych.

Pulmonolog dziecięcy diagnozuje i leczy dzieci do 18. roku życia. Pulmonologia zajmuje się schorzeniami układu oddechowego. Dlatego jeżeli dziecko cierpi na przewlekły kaszel, duszności, świszczący oddech, czy bezdechy warto skonsultować się z pulmonologiem.

Arkmedic oferuje wizytę domową pulmonologa dziecięcego. Jest to wygodne rozwiązanie zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka. Unika się kontaktu z wirusami i bakteriami, który może pojawić się w przychodni lub podczas drogi do lekarza. Dodatkowo dziecko nie jest narażone na stres związany z wizyta w gabinecie lekarskim.

Pulmonolog dziecięcy podczas wizyty przeprowadza wywiad. Może w nim zapytać o dolegliwości, czas ich występowania, przyjmowane leki, czy przebieg choroby. Jeżeli zajdzie taka konieczność lekarz wystawi receptę, zwolnienie lub zleci wykonanie badań. Pulmonolog dziecięcy może również przeanalizować wyniki wcześniej wykonanych badań.

Arkmedic wykonuje wizyty domowe na terenie Warszawy w obrębie dzielnic Śródmieście i Mokotów.

Warunki realizacji oferty

dropdown

Ważność kodu: 1 miesiąc od daty zakupu

Sposób realizacji kodu: w celu umówienia wizyty domowej zadzwoń na numer 605 200 091 lub 605 200 714. Powiadom dyspozytora, że posiadasz kod usługi zakupiony na Medonet Market. Podczas rozmowy dyspozytor może zapytać o:

  • imię i nazwisko,
  • PESEL,
  • numer telefonu,
  • kod Medonet Market.

Arkmedic wykonuje wizyty domowe na terenie Warszawy w obrębie dzielnic Śródmieście i Mokotów w wybrane dni tygodnia. Termin wizyty ustalany jest indywidualnie.

Infolinia jest czynna:

  • w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach  8:00-20:00,
  • w środy i piątki w godzinach 9:00-20:00,
  • w soboty w godzinach 9:00-14:00.
Back to Top
więcej artykułów