zamknij menuotworz menu
minikoszyk
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Whole Green – pastylki do ssania na gardło

4.35 (16 opinii)

Ulga w bólu gardła – pastylki Whole Green

Whole to marka suplementów diety, której producentem jest Packom International. W ofercie znajdują się naturalne pastylki na odporność, witamina C, witamina D, czy witamina B12.

Whole Green to naturalne pastylki na gardło. W ich składzie znajduje się bluszcz i babka lancetowata, które zmniejszają uczucie podrażnienia i drapania w gardle oraz pozytywnie wpływają na struny głosowe.

Liść bluszczu znany jest ze swoich zdrowotnych właściwości. Wykorzystuje się go w walce z bólem gardła, ale także zapaleniem oskrzeli. Babka lancetowata natomiast ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i wykrztuśne.

Pastylki do ssania Whole Green powoli rozpuszczają się w ustach i tym samym skuteczniej walczą z bólem w jamie ustnej i gardle. 

Jedno opakowanie produktu zawiera 15 pastylek o smaku limonki. 

Cena oferty obejmuje koszt wysyłki.

Skład i dawkowanie suplementu

dropdown

Zaleca się ssać 2-3 pastylki dziennie. Nie należy przekraczać dziennej dawki produktu.

Whole Green jest suplementem diety, dlatego nie może zastąpić zbilansowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących 

Whole Green najlepiej przechowywać w temperaturze do 25 stopni Celsjusza.

Skład: suchy wyciąg z liści babci lancetowatej, suchy wyciąg z liści bluszczu, substancja wypełniająca: sorbitol, mannitol, kwasy: winowy, cytrynowy, jabłkowy, suchy wyciąg z liści bluszczu, suchy wyciąg z babki lancetowatej, aromat, antykoagulant: stearynian magnezu.

Back to Top
więcej artykułów