Kategorie rozwiń
zamknij menu
kategorie
minikoszyk minikoszyk Psst... w koszyku czekają wybrane przez Ciebie produkty. Sprawdzisz to? ×
wyszukiwarka e-wizyta
Toggle Nav
cena: 37 zł
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Test na infekcje w moczu myCARE

4.55
(9 Opinii)
cena: 37 zł
cena: 37 zł
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
  • Test na obecność azotyn, białka i leukocytów

  • Wstępna diagnostyka infekcji układu moczowego

  • Test na infekcje układu moczowego

Porady Intymne to marka zajmująca się sprzedażą badań wysyłkowych. Na portalu można znaleźć zarówno wysyłkowe badania w kierunku infekcji i zakażeń intymnych, jak i badania w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową. Dzięki temu, że badania wykonuje się w formie wysyłkowej, nie ma konieczność wizyty w przychodni.

Test na infekcje w moczu myCARE to badanie na obecność w moczu azotyn, leukocytów oraz białek. Substancje te są obecne w moczu, gdy w organizmie rozwijają się infekcje i zakażenia o różnym pochodzeniu. Test na infekcje w moczu myCARE zawiera w polu testu substancje chemiczne, które potencjalnie mogą być niebezpieczne, jednak jeżeli postępuje się zgodnie z instrukcją, nie należy się ich obawiać.

Wynik pozytywny testu nie oznacza obecności wszystkich trzech substancji w moczu.  Jest jednak wskazaniem, że należy skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu wykonania dalszej diagnostyki.

Z kolei jeżeli wynik Testu na infekcje w moczu myCARE jest negatywny, oznacza to, że prawdopodobnie w próbce moczu nie wykryto białek, azotynów ani leukocytów. Jednak, jeżeli nadal odczuwamy objawy infekcji, należy koniecznie skonsultować się z lekarzem i wykonać pogłębioną diagnostykę.

Kolejny test może być wykonany w jakimkolwiek momencie przed upływem terminu ważności. Może on również posłużyć do weryfikacji wyniku pierwszego testu.

Należy pamiętać, że wynik testu jest uzależniony od pewnych czynników, dlatego warto przeczytać dokładnie ulotkę. Test na infekcje w moczu myCARE należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze od 4 do 30 st. C. Nie powinien być wykonywany po upływie terminu ważności. Nie należy również niszczyć paska testowego.

Bardzo prosimy o przemyślane zakupy, gdyż po wysłaniu testu zwrot nie będzie możliwy. Zgodnie z przepisami (Prawo farmaceutyczne - art. 96 ust.7) "produkty lecznicze, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyroby medyczne wydane z apteki nie podlegają zwrotowi".

Jak korzystać?
Dostawa

Ponad 10 tysięcy zadowolonych klientów

Pomoc doradcy zakupowego

Pakiety badań szyte na miarę

Badania w domu lub w ok. 500 placówkach

Szybki termin realizacji badań

Gwarancja zwrotu za niewykorzystane badania