- Strona główna
- Akcesoria do pielęgnacji
- Szczotki do masażu
- Szczotka z paskiem i odłączaną rączką do masażu ciała tampico agawa BRISTA





-
Szczotka z paskiem i odłączaną rączką do masażu ciała
-
Szczotka do ciała z włókna kaktusa agawy
-
Szczotka do masażu ciała
Ręczniki Hammam, naturalne szczotki do ciała, akcesoria łazienkowe - to tylko przykłady produktów, które można znaleźć w ofercie marki BRISTA. Głównymi atutami przedsiębiorstwa jest dbałość o detale oraz stosowanie dopracowanych metod rzemieślniczych.
Szczotka BRISTA to przedmiot do masażu opracowany i wyprodukowany w Polsce z wykorzystaniem tradycyjnych metod rzemieślniczych. W produkcji zastosowano najwyższej jakości włókna kaktusa agawy oraz lite drewno bukowe. Włosie szczotki jest średniej długości i stosunkowo twarde, dlatego jego działanie spełni oczekiwania klientów oczekujących spektakularnych efektów. Warto dodać, że włókna szczotki miękną na skutek kontaktu z wilgocią, dlatego osoby z wrażliwą skórą również mogą z niej korzystać, ale na przykład pod prysznicem.
Systematyczne szczotkowanie z wykorzystaniem szczotki BRISTA sprawia, że skóra jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza i pozbawiona zrogowaciałego naskórka. Jest miła w dotyku, lepiej ukrwiona i dobrze przygotowana do zastosowania kosmetyków do pielęgnacji, na przykład olejków czy balsamów.
Szczotka do ciała z włókna kaktusa agawy wyposażona jest w pasek oraz odłączaną rączkę, co wpływa na komfort korzystania z niej. Szczotkę wyróżnia ergonomiczny kształt, dlatego łatwo utrzymać ją w dłoni i wykonywać intensywny masaż różnych partii ciała, na przykład ud, brzucha czy pośladków. Dzięki rączce, długość szczotki wynosi aż 50 cm, więc bez trudu można dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc i tam wykonać masaż. Rączka zakończona jest małym otworem ułatwiającym jej wysuszenie oraz przechowywanie.
Pasek szczotki umożliwia wygodne uchwycenie szczotki w dłoń oraz sprawia, że produkt nie wyślizguje się nawet podczas intensywnego masażu ciała. Solidne wykonanie wyrobu BRISTA sprawia, że służy on przez bardzo długi czas i łatwo jest go utrzymać w czystości.
Parametry produktu:
- Długość włosia: średnie,
- Wykończenie: ręczne,
- Rączka odczepiana: tak,
- Długość: 50 cm,
- Pasek: tak,
- Rodzaj drewna: buk,
- Włosie: włókna kaktusa Agawy sizalowej,
- Przeznaczenie: dom, sauna, spa,
- Zabezpieczenie produktu: woskowane.
- Stosowanie szczotki na twarz i szyję: należy wykonywać okrężne, delikatne ruchy szczotką;
- Stosowanie szczotki na biust: należy wykonywać okrężne ruchy od środka na zewnątrz, omijając wrażliwe miejsca (np. Brodawki sutkowe czy pieprzyki) na każdej z piersi;
- Stosowanie szczotki na brzuchu: należy rozpocząć masaż w okolicy pępka i zataczać coraz większe kręgi;
- Stosowanie szczotki na pośladkach: należy wykonywać okrężne ruchy od środka na zewnątrz na każdym pośladku.
Jeśli szczotka była stosowana na mokro, należy tylko opłukać ją pod czystą wodą, otrząsnąć, a następnie powiesić włosiem do dołu, wykorzystując do tego otwór w rączce. Można też wysuszyć szczotkę poprzez położenie na suchej chuście włosiem do dołu. Uwaga: nie zaleca się suszenia szczotki na ciepłym grzejniku lub z wykorzystaniem suszarki. Jeśli szczotka była stosowana na sucho, należy otrzepać ją o dłoń w celu usunięcia pozostałości zrogowaciałego naskórka. Należy regularnie przemywać szczotkę, wykorzystując wodę z mydłem i przepłukując ją. Następnie należy wysuszyć z włosiem do dołu.
Sposób dostawy |
Koszt wysyłki |
Kurier DPD |
15 zł |
Paczkomaty InPost |
12 zł |