zamknij menuotworz menu
minikoszyk

Suplementy na włosy, skórę i paznokcie

do -55zł DARMOWA WYSYŁKA Kolagen kompleks - jędrna i elastyczna skóra Kolagen kompleks - jędrna i elastyczna skóra 3.80 (24 opinii) od 176 zł od 165 zł do -28zł DARMOWA WYSYŁKA Formuła włosy, skóra, paznokcie - suplement na poprawę wyglądu Formuła włosy, skóra, paznokcie - suplement na poprawę wyglądu 4.40 (11 opinii) od 64 zł od 62 zł do -82zł DARMOWA WYSYŁKA Kwas hialuronowy + Kolagen – suplement diety na piękny wygląd Kwas hialuronowy + Kolagen – suplement diety na piękny wygląd 3.80 (5 opinii) od 139 zł od 119 zł DARMOWA WYSYŁKA DuoLife Kolagen - płynny suplement diety na włosy, skórę i paznokcie DuoLife Kolagen - płynny suplement diety na włosy, skórę i paznokcie 3.75 (24 opinii) od 126 zł od 110 zł DARMOWA WYSYŁKA Keratin Hair Complex - suplement diety na odżywienie i porost włosów Keratin Hair Complex - suplement diety na odżywienie i porost włosów 4.15 (14 opinii) od 186 zł od 171 zł DARMOWA WYSYŁKA DuoLife Aloes - wyciąg z aloesu na piękną skórę DuoLife Aloes - wyciąg z aloesu na piękną skórę 4.40 (18 opinii) od 103,15 zł od 96 zł do -31% DARMOWA WYSYŁKA Zinc Forte – suplement diety na skórę, włosy i paznokcie Zinc Forte – suplement diety na skórę, włosy i paznokcie 4.15 (3 opinii) od 32 zł od 29,2 zł do -42% DARMOWA WYSYŁKA Biotyna 5 mg – suplement diety na piękny wygląd Biotyna 5 mg – suplement diety na piękny wygląd 4.35 (8 opinii) od 23 zł od 20,5 zł
do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Olej z wiesiołka – poprawa stanu skóry, włosów i paznokci Olej z wiesiołka – poprawa stanu skóry, włosów i paznokci 3.95 (7 opinii) od 83,26 zł od 75,69 zł -73zł DARMOWA WYSYŁKA Zestaw witamin na zdrową cerę - Witamina A, E, C i D3 Zestaw witamin na zdrową cerę - Witamina A, E, C i D3 4.20 (13 opinii) od 248 zł od 174,19 zł DARMOWA WYSYŁKA Włosy, skóra i paznokcie - suplement z minerałami, witaminami i skrzypem polnym Włosy, skóra i paznokcie - suplement z minerałami, witaminami i skrzypem polnym 3.50 (16 opinii) od 53,16 zł od 48,33 zł do 32% DARMOWA WYSYŁKA Biotyna – suplement diety na włosy, skórę i paznokcie Biotyna – suplement diety na włosy, skórę i paznokcie 3.55 (19 opinii) od 38 zł od 32,81 zł

Wiele osób chciałoby zachować jak najdłużej zdrowy wygląd. Zwłaszcza kobiety przywiązują dużą wagę do kondycji włosów, skóry i paznokci. Aby zachować dobry ich stan, warto stosować odpowiednią dietę, zawierającą dużo witamin i minerałów odżywczych. Jednak czasem zbilansowana dieta może nie wystarczyć.  Kiedy paznokcie i włosy stają się łamliwe, a skóra sucha warto skorzystać z suplementów diety.

Jednym z suplementów diety pozytywnie wpływających na skórę, włosy i paznokcie jest L-cysteina. Jest to aminokwas, który bierze udział w procesach detoksykacji, syntezie białek, enzymów i koenzymów w organizmie.

Kolejnym suplementem diety jest siarka organiczna, która uczestniczy w syntezie kolagenu i keratyny, które wzmacniają i nawilżają skórę, włosy i paznokcie. Warto również, zażywać witaminę B10, która hamuje siwienie i wypadanie włosów.

Wsparciem dla pięknego wyglądu jest również skrzyp polny, który zawiera krzem. Krzem natomiast pomaga utrzymać elastyczność skóry.

Zalecanymi suplementami diety, wykazującymi pozytywny wpływ na skórę, włosy i paznokcie, są biotyna i rutyna. Biotyna uczestniczy w procesie syntezy i rozkładzie tłuszczów, aminokwasów oraz węglowodanów. Rutyna zaś uszczelnia naczynia krwionośne oraz odżywia włosy i paznokcie.

Suplementem diety, który pozytywnie działa na włosy, skórę i paznokcie jest również cynk. Cynk wzmacnia włosy i paznokcie, a także spowalnia procesy starzenia się skóry. Witaminy A, C i E wykazują działanie odżywiające i odmładzające skórę. Co więcej, hamują negatywne działanie wolnych rodników.

Przed zażywaniem suplementów diety na włosy, skórę i paznokcie zaleca się konsultację z lekarzem oraz wykonanie podstawowych badań krwi.

Zobacz więcej

Back to Top