zamknij menuotworz menu
minikoszyk
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Rezonans magnetyczny miednicy kostnej (Warszawa)

3.60 (22 opinii)
icon localization

Zobacz wszystkie lokalizacje na mapie

zamknij popup

Diagnostyka schorzeń i zmian patologicznych miednicy - rezonans magnetyczny miednicy

MRI Diagnostyka to placówka medyczna oferująca rezonanse magnetyczne - jedno z najdokładniejszych badań obrazowych. W MRI Diagnostyka rezonanse są wykonywane za pomocą nowoczesnego aparatu 1.5T firmy Siemens. Kadra MRI to doświadczeni specjaliści, którzy na uwadze mają bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

Rezonans magnetyczny to rodzaj badania obrazowego. MRI jest bezpiecznym i dokładnym badaniem. Dlatego też często stosuje się go w celu uzupełnienia diagnostyki, kiedy interpretacja innych badań nie jest jednoznaczna. MRI Diagnostyka oferuje wykonanie rezonansu magnetycznego miednicy bez skierowania.

MRI miednicy może być wykorzystywany w diagnostyce schorzeń ginekologicznych i urologicznych. Rezonans magnetyczny w sposób wielopłaszczyznowy obrazuje miednicę. Dzięki temu możliwa jest dokładna ocena stanu zdrowia układu moczowo-płciowego kobiet i mężczyzn.

MRI Diagnostyka wykonuje rezonans magnetyczny miednicy w Warszawie na al. Zjednoczenia 36. Dodatkowo MRI Diagnostyka oferuje szybki termin wykonania badania - czas oczekiwania to 1 dzień roboczy.

Przeciwwskazania do wykonania badania

dropdown

Przeciwwskazaniem do wykonania rezonansu magnetycznego miednicy jest posiadanie ciał obcych, których usunięcie na czas badania nie jest możliwe, np.:

  • rozrusznika serca,
  • implantów,
  • protez (np.: stawy biodrowego),
  • neurostymulatorów,
  • pompy insulinowej,
  • aparatu ortodontycznego.

Jak przygotować się do badania?

dropdown

W dniu wykonywania rezonansu magnetycznego miednicy można jeść i pić, a także przyjmować leki, które zażywa się stale. Podczas badania pęcherz nie powinien być do końca opróżniony.

Podczas badania można być w ubraniu i ile nie posiada ono metalowych elementów, np.: guzików. Na badanie warto więc odpowiednio się ubrać.

Podczas badania należy odłożyć telefon komórkowy i inne urządzenia elektryczne, ponieważ mogą one wpłynąć na zafałszowanie wyniku badania.

Warunki realizacji oferty

dropdown

Ważność kuponu: 3 miesiące od daty zakupu

Sposób realizacji kuponu: wyślij maila na adres rejestracja@mridiagnostyka.pl w temacie wpisująć “NOWA WIZYTA - MEDONET MARKET”, a w treści:

  • kod Medonet Market,
  • imię,
  • nazwisko,
  • numer telefonu.

W dniu badania dostaniesz płytę CD z wykonanym zdjęciem. Opis rezonansu będzie dostępny online na www.patient.radpointapp.com w ciągu 7 dni roboczych.

MDI Diagnostyka wykonuje rezonanse magnetyczne w Warszawie na al. Zjednoczenia 36.

Back to Top
więcej artykułów