- Strona główna
- Akcesoria do pielęgnacji
- Szczotki do masażu
- Miękka szczotka do masażu ciała pure BRISTA



-
Miękka szczotka do masażu ciała
-
Szczotka do masażu ciała
-
Szczotka do masażu ciała z miękkim włosiem
Produkty dostępne w asortymencie przedsiębiorstwa BRISTA są idealnym wyborem do organizacji domowego spa. W ofercie znajdują się między innymi ręczniki Hammam, szczotki do masażu, a także naturalne mydełka w wielu wariantach do wyboru.
Miękka szczotka do masażu ciała pure BRISTA jest doskonałą propozycją dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze szczotkowaniem ciała. Można zwiększyć twardość włosia wraz ze wzrostem poziomu zaawansowania w stosowaniu szczotek tego typu, dlatego miękkie włosie jest idealne na początek.
Ta szczotka polecana jest do wykonywania masażu na sucho, który jest dobrym urozmaiceniem kuracji antycellulitowej. Regularne stosowanie takiej szczotki prowadzi do licznych korzyści zdrowotnych, związanych między innymi z usprawnieniem pracy naczyń krwionośnych oraz limfatycznych. Ulepszonemu krążeniu w skórze towarzyszy poprawa kolorytu skóry oraz lepsze samopoczucie, gdyż szczotkowanie wykazuje działanie pobudzające i relaksujące.
Miękka szczotka do masażu ciała pure BRISTA może być stosowana także w masażu na mokro, na przykład pod prysznicem. Jednym z zadań takiego masażu jest pozbycie się zrogowaciałego naskórka. Gładsza, ujędrniona skóra lepiej przyswaja substancje lub mikroelementy zawarte w kremach, balsamach czy olejkach.
Kształt szczotki sprawia, że łatwo jest utrzymać ją w dłoni, dzięki czemu korzystanie z produktu jest wygodne.
Szczotka wykonana jest z drewna bukowego zabezpieczonego wysokiej jakości woskami na bazie wosków naturalnych. Naturalne włosie jest przystrzyżone na okrągło, więc nie podrażnia nawet delikatnej i wrażliwej skóry.
Parametry produktu
- Długość włosia: średnie,
- Wykończenie: ręczne,
- Rączka odczepiana: nie,
- Długość: 13 cm,
- Pasek: nie,
- Rodzaj drewna: buk,
- Włosie: naturalna szczecina,
- Przeznaczenie: dom, sauna, spa,
- Zabezpieczenie produktu: woskowane.
W zależności od tego, na jaką część ciała używamy szczotki, robi się to nieco inaczej.
- Stosowanie szczotki na twarz i szyję: należy wykonywać okrężne, delikatne ruchy szczotką.
- Stosowanie szczotki na biust: należy wykonywać okrężne ruchy od środka na zewnątrz, omijając wrażliwe miejsca (np. brodawki sutkowe czy pieprzyki) na każdej z piersi.
- Stosowanie szczotki na brzuchu: należy rozpocząć masaż w okolicy pępka i zataczać coraz większe kręgi.
- Stosowanie szczotki na pośladkach: należy wykonywać okrężne ruchy od środka na zewnątrz na każdym pośladku.
Sposób dostawy |
Koszt wysyłki |
Kurier DPD |
15 zł |
Paczkomaty InPost |
12 zł |