Konsultacja badań online u alergologa

Konsultacja badań online u alergologa

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

4.60

(36 Opinii)


icon localization
Edoktor24.pl

Platforma medyczna eDoktor24 zajmuje się zdalnym poradnictwem medycznym. Korzystając z jej usług można wykonać e-wizytę u lekarza wybranej specjalizacji, wysłać badania do analizy oraz zadać pytanie dowolnemu lekarzowi.

Alergolog to specjalista, który rozpoznaje i leczy alergie spowodowane przez alergeny. Alergenem zaś jest substancja wywołująca gwałtowną reakcję uczuleniową np. roztocza, sierść czy owoce.

Dzięki platformie eDoktor24 można odbyć konsultację badań online u alergologa. Lekarz alergolog w ramach konsultacji zinterpretuje badania, w tym wyniki testów alergicznych np.: wziewnych lub skórnych.

Zaletą tego typu oferty jest jej dostępność. Skorzystać z niej mogą osoby zamieszkujące zarówno Polskę, jak i te, które są poza granicami naszego kraju. Co ważne, dzięki konsultacji online u alergologa unika się kontaktu z alergenami w tradycyjnej placówce medycznej.

Jak skorzystać z konsultacji badań online?

dropdown

Konsultację badań online u alergologa rezerwuje się na platformie eDoktor24, po czym wgrywa na nią wyniki badań. By alergolog mógł dokonać dogłębnej interpretacji należy wypełnić Ankietę Zdrowia.

Jeśli konsultacja badań online u alergologa jest zasięgnięciem opinii drugiego specjalisty trzeba pamiętać o udostępnieniu alergologowi wszelkich dokumentów medycznych.

Przebieg konsultacji badań online

dropdown

Alergolog interpretuje wyniki badań pacjenta w ciągu 48 godzin, a także może zalecić odpowiednią terapię lub wypisać e-receptę.

Pacjent ma możliwość zadać bezpłatne pytanie lekarzowi alergologowi w ciągu tygodnia od momentu uzyskania interpretacji badań.

Jak odebrać interpretację badań online?

dropdown

Powiadomienie o pojawieniu się interpretacji wyników badań od alergologa zostanie przesłane mailowo. W zakładce “Historia konsultacji” logując się na indywidualne konto pacjenta na platformie eDoktor24 zostanie udostępniona interpretacja badań od alergologa.

Warunki realizacji oferty

dropdown

Po zakupie oferty otrzymasz kod, którym zapłacisz za konsultację badań podczas rezerwacji usługi na eDoktor24.pl

Ważność kodu: 3 miesiące od daty zakupu

Sposób wykorzystania kodu: zaloguj się na konto pacjenta na eDoktor24.pl i wybierz konsultację badań spośród dostępnych usług. Po wypełnieniu formularza w polu “kod rabatowy” wpisz kod otrzymany po zakupie usługi

Opis badań wysyłanych do konsultacji może mieć max. 900 znaków. Wyniki wyślij w standardowym pliku DICOM lub w formatach: .png, .jpg, .jpeg, .tiff , .bmp, .pdf i .mp4. Istnieje możliwość załączenia więcej niż 1 pliku.

Lekarz ma 48 godzin na zinterpretowanie wyników badań. Informacja o zinterpretowanych wynikach zostanie wysłana mailem. Opinia lekarza będzie dostępna po zalogowaniu się na eDoktor24.pl w zakładce “Historia konsultacji -> Szczegóły”.

Komentarze

Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera.

4.60

(36 Opinii)

  E

  EwelinaMalina78

  4 czerwca 2020

  Zadałam pytanie lekarzowi i jeszcze tego samego dnia miałam odpowiedź - rewelacja.

  Więcej

  D

  Dejw4

  1 czerwca 2020

  Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Konsultacja badań online była bardzo szczegółowa.

  Więcej

  E

  EwelinaMalina78

  4 czerwca 2020
  4 czerwca 2020

  Zadałam pytanie lekarzowi i jeszcze tego samego dnia miałam odpowiedź - rewelacja.

  Więcej

  D

  Dejw4

  1 czerwca 2020
  1 czerwca 2020

  Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Konsultacja badań online była bardzo szczegółowa.

  Więcej
Back to Top