zamknij menuotworz menu
minikoszyk
Wybierz placówkę

Domowy test na koronawirusa SARS-CoV-2 - badanie genetyczne Real-Time PCR (Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kraków i 6 innych miast)

4.52 (8 opinii)
icon localization
Warszawa , Marszałkowska 100a Pokaż na mapie
zamknij popup
Domowy test na koronawirusa SARS-CoV-2 - badanie genetyczne Real-Time PCR
Domowy test na koronawirusa SARS-CoV-2 - badanie genetyczne Real-Time PCR
Domowy test na koronawirusa SARS-CoV-2 - badanie genetyczne Real-Time PCR
SZYBKI TERMIN
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

Test na koronawirusa SARS-CoV-2 - badanie genetyczne RT-PCR bez wychodzenia z domu

uPacjenta jest firmą medyczną, która oferuje wykonywanie badań w domu pacjenta. W skład oferty wchodzą badania diagnostyczne, w tym badania genetyczne i laboratoryjne, oraz badania profilaktyczne. uPacjenta promuje zdrowy tryb życia i profilaktykę.

Koronawirus SARS-CoV-2 powoduje chorobę dróg oddechowych COVID-19. Objawy choroby mogą pojawiać się nawet do 14 dni od zakażenia. Badaniem diagnostycznym, rekomendowanym przez WHO jest badanie genetyczne metodą Real-Time PCR.

uPacjenta oferuje domowy test na koronawirusa SARS-CoV-2 - badanie genetyczne Real-Time PCR. W ramach oferty pobranie wymazu do badania odbędzie się pod wskazanym przez pacjenta adresem.

Ten sposób wykonania badania jest szczególnie zalecany, ponieważ choroba przenoszona jest drogą kropelkową. Dlatego też osoby chore lub podejrzewające u siebie chorobę COVID-19 nie powinny mieć kontaktu z innymi.

Oferowane badanie genetyczne zaleca się wykonać osobom z objawami choroby. Najczęściej jest to gorączka powyżej 38 stopni Celsjusza, duszności i suchy kaszel. Test mogą wykonać również osoby, które podejrzewają u siebie zakażenie (np.: po kontakcie z osobą chorą), ale nie mają objawów.

Oferowane badanie diagnozuje lub wyklucza aktualne zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. uPacjenta wykonuje je w 11 miastach.

uPacjenta gwarantuje wykonanie badania w ciągu 48 godzin.

Wskazania do wykonania badania genetycznego

dropdown

Najczęstszymi objawami choroby COVID-19 są:

 • gorączka powyżej 38 stopni Celsjusza,
 • suchy kaszel,
 • duszności.

Symptomami, które występują rzadziej, ale również mogą wskazywać na zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 są:

 • biegunka,
 • bóle głowy, mięśni, gardła,
 • plamy i wysypka na dłoniach i stopach,
 • zanik zapachu i/lub węchu.

Objawy typowe dla choroby COVID-19 są podobne do objawów grypy. Czynnikiem, który zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na COVID-19 jest kontakt z osobą chorą w ciągu ostatnich 14 dni.

Przebieg badania genetycznego

dropdown

Oferowane badanie genetyczne jest wykonywane metodą Real-Time PCR. Materiałem do badania jest wymaz z gardła lub nosogardzieli.

Oferowany test na koronawirusa SARS-CoV-2 jest badaniem diagnostycznym. Oznacza to, że wynik pozytywny wskazuje na obecne zakażenie.

Odbiór wyników badań genetycznych

dropdown

Wyniki domowego testu na koronawirusa SARS-CoV-2 - badania genetycznego Real-Time PCR będą dostępne w ciągu 1-4 dni roboczych. Będzie można je odebrać online na www.wyniki.diag.pl wpisując numer zlecenia otrzymany w dniu wykonywania badania.

Warunki realizacji oferty

dropdown

Ważność kodu: 30 dni od daty zakupu.

Sposób realizacji kodu: aby umówić się na domowy test na koronawirusa SARS-CoV-2 - badanie genetyczne Real-Time PCR zadzwoń pod numer 22 120 18 80. Podczas rozmowy dyspozytor zapyta o:

 • kod Medonet Market, 
 • imię, nazwisko, rok urodzenia,
 • numer telefonu kontaktowego,
 • adres, pod którym ma odbyć się badanie,
 • preferowany dzień i godzinę badania.

Pamiętaj, aby poinformować dyspozytora o tym, że zakupiłeś badanie w Medonet Market. 

Umawianie się na badanie jest możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. uPacjenta wykonuje domowe badanie genetyczne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00.

Wizyty w uPacjenta można zamawiać w krótkich odstępach czasu lub zaplanować pobranie z maksymalnie dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Wyniki badań będą dostępne online na www.wyniki.diag.pl. W celu odebrania swoich wyników należy wpisać numer zlecenia, który otrzyma się w dniu wykonywania badania.

uPacjenta wykonuje test na koronawirusa SARS-CoV-2 - badanie genetyczne Real-Time PCR w granicach administracyjnych wybranych miast oraz do ok. 10 km poza granicami miasta.

Komentarze

Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera.

4.52

(8 Opinii)

  M

  Maria

  13 sierpnia 2020

  Sympatycznie i profesjonalnie. Bardzo dziękuję.

  Więcej

  M

  Maria

  13 sierpnia 2020
  13 sierpnia 2020

  Sympatycznie i profesjonalnie. Bardzo dziękuję.

  Więcej
Back to Top
więcej artykułów