zamknij menuotworz menu
minikoszyk

Dermokosmetyki do ciała

do -56zł DARMOWA WYSYŁKA Olejek antycellulitowy Orientana z roślin ajurwedyjskich Olejek antycellulitowy Orientana z roślin ajurwedyjskich 3.80 (15 opinii) od 71 zł od 64 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Masło ujędrniające Orientana z jaśminem i zieloną herbatą Masło ujędrniające Orientana z jaśminem i zieloną herbatą 3.50 (16 opinii) od 61,4 zł od 57 zł do -45zł DARMOWA WYSYŁKA Bogate masło regenerujące Orientana z różą japońską i liczi Bogate masło regenerujące Orientana z różą japońską i liczi 4.25 (23 opinii) od 55,4 zł od 52 zł do -45zł DARMOWA WYSYŁKA Bogate masło odmładzające Orientana z trawą cytrynową i żywokostem Bogate masło odmładzające Orientana z trawą cytrynową i żywokostem 3.75 (4 opinii) od 55,4 zł od 52 zł do -49zł DARMOWA WYSYŁKA Olejek Orientana na uelastycznienie skóry z imbirem i trawą cytrynową Olejek Orientana na uelastycznienie skóry z imbirem i trawą cytrynową 3.75 (4 opinii) od 60,4 zł od 55,49 zł do -49zł DARMOWA WYSYŁKA Olejek do skóry suchej z jaśminem indyjskim Olejek do skóry suchej z jaśminem indyjskim 4.20 (6 opinii) od 60,4 zł od 55,49 zł do -49zł DARMOWA WYSYŁKA Olejek do skóry ze skłonnością do podrażnień z różą japońską i geranium Olejek do skóry ze skłonnością do podrażnień z różą japońską i geranium 4.45 (12 opinii) od 60,4 zł od 55,49 zł do -49zł DARMOWA WYSYŁKA Olejek do skóry problematycznej z drzewem sandałowym i kurkumą Olejek do skóry problematycznej z drzewem sandałowym i kurkumą 3.80 (3 opinii) od 60,4 zł od 55,49 zł
do -44zł DARMOWA WYSYŁKA Balsam w kostce do skóry dojrzałej z jaśminem i zieloną herbatą Balsam w kostce do skóry dojrzałej z jaśminem i zieloną herbatą 3.50 (6 opinii) od 49,5 zł od 46,49 zł do -44zł DARMOWA WYSYŁKA Balsam w kostce do skóry wymagającej z imbirem i trawą cytrynową Balsam w kostce do skóry wymagającej z imbirem i trawą cytrynową 3.50 (9 opinii) od 49,5 zł od 46,49 zł do -44zł DARMOWA WYSYŁKA Balsam w kostce Orientana do skóry szorstkiej z cynamonem i paczulą Balsam w kostce do skóry szorstkiej z cynamonem i paczulą 4.20 (8 opinii) od 49,5 zł od 46,49 zł -19% IDEALNE NA PREZENT Zestaw nawilżających kosmetyków Orientana do skóry suchej i dojrzałej Zestaw nawilżających kosmetyków Orientana do skóry suchej i dojrzałej 3.90 (14 opinii) od 85,3 zł od 68,5 zł

Dermokosmetyki do ciała to produkty dedykowane szczególnie osobom ze skórą problematyczną. Hipoalergiczne kosmetyki w delikatny sposób pielęgnują oraz łagodzą podrażnienia. Skóra codziennie narażona jest na kontakt z czynnikami, mającymi negatywny wpływ na jej wygląd. Regularna pielęgnacja dermokosmetykami do ciała pozwala zachować ją w doskonałej formie.

Dermokosmetyki do ciała to produkty wysokiej jakości. Od pierwszego etapu produkcji są pod stałą kontrolą specjalistów. Kosmetolodzy i dermatolodzy codziennie dają o to, by wprowadzane na rynek dermokosmetyki do ciała były w pełni bezpieczne. Opatentowany skład produktów cechuje się silnym działaniem pielęgnującym. Formuła kosmetyków sprawia, że doskonale dbają nawet o skórę problematyczną. 

Dermokosmetyki do ciała to produkty odpowiednie do pielęgnacji skóry między innymi z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry oraz trądzikiem różowatym. Ich unikatowy skład łagodzi podrażnienia, doskonale oczyszcza i pielęgnuje. Wybierając dermokosmetyki do ciała w kompleksowy sposób dba się o dobry stan skóry.

Dermokosmetyki do ciała to produkty hipoalergiczne. Naturalny skład produktów minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Dlatego też dermokosmetyki do ciała są bezpieczne, również dla osób ze skórą wrażliwą i problematyczną. Kosmetyki tego typu nie zawierają barwników, syntetycznych środków zapachowych oraz potencjalnie alergennych substancji.

Dermokosmetyki do ciała to produkty testowane dermatologicznie. Posiadają specjalistyczne formuły dostosowane do potrzeb konsumentów. Skład kosmetyków dostosowany jest między innymi do typu cery, wieku oraz rodzaju dolegliwości skórnych. Dermokosmetyki posiadają w swoim składzie liczne witaminy oraz składniki pochodzenia naturalnego.

Regularne stosowanie dermokosmetyków do ciała pozostawia skórę nawilżoną oraz wypielęgnowaną. Naturalne składniki delikatnie, ale skutecznie oczyszczają. Podrażnienia zostają złagodzone, a skóra odzyskuje zdrowy blask.

Zobacz więcej

Back to Top