zamknij menuotworz menu
minikoszyk
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Chlorofil w płynie na oczyszczenie organizmu

4.05 (9 opinii)
Chlorofil w płynie na oczyszczenie organizmu
Chlorofil w płynie na oczyszczenie organizmu
Chlorofil w płynie na oczyszczenie organizmu
Chlorofil w płynie na oczyszczenie organizmu

Skuteczność potwierdzona badaniami

Zaspokaja dzienną dawkę

  • Suplement z chlorofilem

  • Dotlenienie organizmu

  • Oczyszczenie jelit i wątroby

Nature’s Sunshine to marka, która jest obecna na rynku od 1972 roku. Jako wiodący producent suplementów diety oferuje produkty bogate w naturalne składniki i substancje odżywcze. Nature’s Sunshine to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności.

Chlorofil w płynie od Nature’s Sunshine to napój o smaku orzeźwiającej mięty. Głównym jego składnikiem jest chlorofilina sodowo-miedziowa, pozyskiwana z lucerny siewnej oraz morwy.

Chlorofil to substancja, która nadaje zielony kolor roślinom. Głównym składnikiem chlorofilu jest chlorofilina, której budowa przypomina hemoglobinę. Dostarczany do organizmu chlorofil zwiększa wytwarzanie tlenu. Dzięki temu komórki są dotlenione i przyczyniają się do oczyszczania organizmu z toksyn. 

Dodatkowo chlorofil wykazuje właściwości, takie jak:

  • oczyszczanie przewodu pokarmowego i wątroby,
  • działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne,
  • wsparcie równowagi kwasowo-zasadowej,
  • pozbycie się gazów,
  • stabilizacja ciśnienia krwi i poziomu cukru.

Chlorofil w płynie od Nature’s Sunshine zawiera 476 ml. W ramach oferty można kupić 1, 2 lub 3 opakowania suplementu diety. Kupując 2 opakowania oszczędzasz 17 zł. Kupując 3 opakowania oszczędzasz 31 zł.

Cena oferty zawiera koszt dostawy.

Skład i dawkowanie suplementu

dropdown

Skład: Woda oczyszczona; stabilizator: gliceryna rozpuszczalna; chlorofilina sodowo-miedziowa; aromat: olejek miętowy.

Zalecana dawka to 1 łyżeczka chlorofilu w płynie rozpuszczona w szklance wody. Taki napój powinno spożywać się 3 razy dziennie. Nie należy jej przekraczać.  Suplement nie może być stosowany jako zamiennik prawidłowo zbilansowanej diety. Produkt powinno się przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, najlepiej niedostępnym dla dzieci.

Spożywanie suplementu diety przez kobiety w ciąży i matki karmiące powinno być skonsultowane z lekarzem. Suplementy dostępne na Medonet Market posiadają co najmniej rok ważności.

Back to Top