zamknij menuotworz menu
minikoszyk
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Adapto Max – suplement diety na uspokojenie

4.30 (4 opinii)
Adapto Max – suplement diety na uspokojenie
Adapto Max – suplement diety na uspokojenie
Adapto Max – suplement diety na uspokojenie
Adapto Max – suplement diety na uspokojenie

Wystarcza na 3 miesiące suplementacji

  • Suplement na opanowanie nerwów

  • Naturalne adaptogeny na uspokojenie

  • Ashwagandha, różeniec górski, pokrzywa indyjska i rdestowiec japoński w tabletkach

Allnutrition to producent oferujący wysokiej jakości suplementy diety. Marka powstała w 2010 roku. Allnutrition nieustannie zyskuje popularność i uznanie klientów dzięki innowacyjnym produktom, np.: suplementom o smaku czekoladowym.

Adapto Max to suplement diety, który zawiera ashwagandhę, różeniec górski, pokrzywę indyjską i rdestowiec japoński. Każda z tych substancji to naturalny adaptogen. Ashwagandha, czyli witania ospała to roślina, która redukuje stres, uspokaja i poprawia kondycję psychiczną. Dodatkowo wzmacnia organizm, dlatego nadaje się m.in. dla sportowców.

Różeniec górski wspomaga układ sercowo-naczyniowy, uspokaja, redukuje stres, poprawia jakość snu i funkcjonowanie mózgu. Pokrzywa indyjska to roślina, która reguluje poziom testosteronu, zwiększa metabolizm i wspomaga odchudzanie.

Rdestowiec japoński hamuje rozwój wolnych rodników, które powodują przedwczesne starzenie się skóry. Pomaga obniżać ciśnienie krwi, zapobiega tworzeniu się zakrzepów, zmniejsza wchłanianie złego cholesterolu oraz powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych.

Adapto Max zawiera 90 tabletek. W ramach oferty można kupić 1, 2 lub 3 opakowania suplementu diety. Kupując 2 opakowania oszczędzasz 17 zł. Kupując 3 opakowania oszczędzasz 31 zł.

W cenę jest wliczony koszt wysyłki kurierem.

Skład i dawkowanie suplementu

dropdown

Skład: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z ashwagandhy Withania somnifera, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego Rhodiola rosea, ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej Coleus forskohlii, ekstrakt z korzenia rdestowca japońskiego Fallopia japonica, skrobia, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Zalecana dawka to 1 tabletka dziennie. Nie powinno się jej przekraczać. Suplement nie może być stosowany jako zamiennik prawidłowo zbilansowanej diety. Produkt powinno się przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, najlepiej niedostępnym dla dzieci.

Spożywanie suplementu przez kobiety w ciąży i matki karmiące powinno być skonsultowane z lekarzem. Wszystkie suplementy dostępne na Medonet Market mają co najmniej rok ważności.

Back to Top