zamknij menuotworz menu
minikoszyk

Dermokosmetyki

do -44zł DARMOWA WYSYŁKA Olejek Orientana na siwiejące włosy z amlą i bhringraj Olejek Orientana na siwiejące włosy z amlą i bhringraj 3.85 (22 opinii) od 54,5 zł od 51,49 zł do -30% DARMOWA WYSYŁKA Tonik Orientana na wypadające włosy Tonik Orientana na wypadające włosy 3.70 (15 opinii) od 46,5 zł od 44 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Szampon do włosów przetłuszczających się Orientana z neem i zieloną herbatą Szampon do włosów przetłuszczających się Orientana z neem i zieloną herbatą 3.95 (15 opinii) od 56 zł od 51,49 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Szampon zwiększający objętość Orientana z jaśminem i migdałecznikiem Szampon zwiększający objętość Orientana z jaśminem i migdałecznikiem 4.50 (3 opinii) od 56 zł od 51,49 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Szampon ułatwiający rozczesywanie Orientana z imbirem i trawą cytrynową Szampon ułatwiający rozczesywanie Orientana z imbirem i trawą cytrynową 3.60 (23 opinii) od 56 zł od 51,49 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Odżywka ułatwiająca rozczesywanie Orientana  z jaśminem i migdałecznikiem Odżywka ułatwiająca rozczesywanie Orientana z jaśminem i migdałecznikiem 4.05 (3 opinii) od 56 zł od 51,49 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Wzmacniająca odżywka Orientana do włosów z imbirem i trawą cytrynową Wzmacniająca odżywka Orientana do włosów z imbirem i trawą cytrynową 4.35 (12 opinii) od 56 zł od 51,49 zł do -42zł DARMOWA WYSYŁKA Terapia do włosów zniszczonych - olejek Orientana Terapia do włosów zniszczonych - olejek Orientana 3.75 (22 opinii) od 46,5 zł od 44 zł
do -56zł DARMOWA WYSYŁKA Olejek antycellulitowy Orientana z roślin ajurwedyjskich Olejek antycellulitowy Orientana z roślin ajurwedyjskich 3.80 (15 opinii) od 71 zł od 64 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Masło ujędrniające Orientana z jaśminem i zieloną herbatą Masło ujędrniające Orientana z jaśminem i zieloną herbatą 3.50 (16 opinii) od 61,4 zł od 57 zł do -45zł DARMOWA WYSYŁKA Bogate masło regenerujące Orientana z różą japońską i liczi Bogate masło regenerujące Orientana z różą japońską i liczi 4.25 (23 opinii) od 55,4 zł od 52 zł do -45zł DARMOWA WYSYŁKA Bogate masło odmładzające Orientana z trawą cytrynową i żywokostem Bogate masło odmładzające Orientana z trawą cytrynową i żywokostem 3.75 (4 opinii) od 55,4 zł od 52 zł

Do grupy dermokosmetyków zaliczamy między innymi: balsamy, kremy i olejki stosowane miejscowo. Produkcja kosmetyków tego typu wymaga przestrzegania określonych norm. Dermokosmetyki wytwarzane są w kontrolowanych warunkach pod nadzorem specjalistów. Kosmetolodzy, dermatolodzy oraz chemicy dbają by produkty były w pełni bezpieczne. Dodatkowo stale pracują nad tym, by stosowanie dermokosmetyków przynosiło jak najlepsze rezultaty.

Dermokosmetyki różnią się znacznie od kosmetyków tradycyjnych. Mają specjalnie opracowany skład, a niektóre z nich cechują się właściwościami hipoalergicznymi. Nie posiadają zbędnych składników, takich jak olejki eteryczne, barwniki czy środki zapachowe. Wyróżnia je również, to że posiadają mniejszą zawartość konserwantów. Są łagodniejsze dla skóry i w porównaniu z tradycyjnymi kosmetykami, rzadziej powodują podrażnienia.

Dermokosmetyki są produktami aptecznymi, jednak obecnie są dostępne również w zwykłych sklepach i drogeriach. Dermokosmetyki w swoim składzie zawierają substancje aktywne biologicznie. Ich działanie jest zbliżone do działania leków. Są to produkty dedykowane osobom, których skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji.

Stosowanie dermokosmetyków zalecane jest osobom z problemami skórnymi, między innymi atopowym zapaleniem skóry łuszczycą i trądzikiem różowatym. Skóra problematyczna potrzebuje wyjątkowo łagodnego traktowania, dlatego dermokosmetyki są odpowiednim wyborem. Łagodnie pielęgnują, nie powodują podrażnień oraz wspomagają gojenie się skóry. Dermokosmetyki są idealnym wyborem dla skóry delikatnej i wrażliwej.

Dermokosmetyki to profesjonalne produkty przeznaczone do codziennego stosowania. Doskonale sprawdzą się do pielęgnacji skóry zdrowej i problematycznej. Ich zastosowanie jest bardzo kompleksowe. Dermokosmetyki nawilżają i łagodzą podrażnienia. Chronią skórę przed negatywnym działaniem promieni UV. Pobudzają naskórek do regeneracji oraz mogą opóźnić procesy starzenia.

Dermokosmetyki są w pełni bezpieczne. W kompleksowy sposób dbają o skórę, pozostawiając ją nawilżoną i dokładnie wypielęgnowaną.

Zobacz więcej

Back to Top