zamknij menuotworz menu
minikoszyk

Dermokosmetyki do włosów

do -44zł DARMOWA WYSYŁKA Olejek Orientana na siwiejące włosy z amlą i bhringraj Olejek Orientana na siwiejące włosy z amlą i bhringraj 3.85 (22 opinii) od 54,5 zł od 51,49 zł do -30% DARMOWA WYSYŁKA Tonik Orientana na wypadające włosy Tonik Orientana na wypadające włosy 3.70 (15 opinii) od 46,5 zł od 44 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Szampon do włosów przetłuszczających się Orientana z neem i zieloną herbatą Szampon do włosów przetłuszczających się Orientana z neem i zieloną herbatą 3.95 (15 opinii) od 56 zł od 51,49 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Szampon zwiększający objętość Orientana z jaśminem i migdałecznikiem Szampon zwiększający objętość Orientana z jaśminem i migdałecznikiem 4.50 (3 opinii) od 56 zł od 51,49 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Szampon ułatwiający rozczesywanie Orientana z imbirem i trawą cytrynową Szampon ułatwiający rozczesywanie Orientana z imbirem i trawą cytrynową 3.60 (23 opinii) od 56 zł od 51,49 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Odżywka ułatwiająca rozczesywanie Orientana  z jaśminem i migdałecznikiem Odżywka ułatwiająca rozczesywanie Orientana z jaśminem i migdałecznikiem 4.05 (3 opinii) od 56 zł od 51,49 zł do -48zł DARMOWA WYSYŁKA Wzmacniająca odżywka Orientana do włosów z imbirem i trawą cytrynową Wzmacniająca odżywka Orientana do włosów z imbirem i trawą cytrynową 4.35 (12 opinii) od 56 zł od 51,49 zł do -42zł DARMOWA WYSYŁKA Terapia do włosów zniszczonych - olejek Orientana Terapia do włosów zniszczonych - olejek Orientana 3.75 (22 opinii) od 46,5 zł od 44 zł
-30zł DARMOWA WYSYŁKA Zestaw dermokosmetyków Delpos na wypadanie włosów Zestaw dermokosmetyków Delpos na wypadanie włosów 3.65 (7 opinii) od 329 zł od 299 zł -40zł DARMOWA WYSYŁKA Zestaw kosmetyków Pipyver na łupież pstry Zestaw kosmetyków Pityver na łupież pstry 3.60 (8 opinii) od 299 zł od 259 zł do -30zł DARMOWA WYSYŁKA Atopos kuracja do włosów i skóry głowy z objawami AZS i łuszczycy Atopos kuracja do włosów i skóry głowy z objawami AZS i łuszczycy 4.30 (8 opinii) od 51 zł do -30zł DARMOWA WYSYŁKA Capillus Seborea serum do włosów na łojotok Capillus Seborea serum do włosów na łojotok 3.75 (19 opinii) od 62 zł

Dermokosmetyki do włosów to produkty dedykowane do pielęgnacji delikatnej skóry głowy. Unikalny skład produktów dba o dobrą kondycję włosów. Stosując dermokosmetyki zapewniamy włosom i skórze głowy kompleksową ochronę przed negatywnym wpływem składników zewnętrznych. Dermokosmetyki do włosów pomagają niwelować skutki zanieczyszczonego powietrza oraz promieniowania UV, na które jesteśmy narażeni na co dzień.

Dermokosmetyki do włosów dostosowane są do potrzeb problematycznej skóry głowy. Produkty dedykowane są osobom zmagającym się między innymi z łupieżem i wypadaniem włosów. Składniki aktywne dermokosmetyków do włosów wspierają w walce z problemami skórnymi. Szeroka gama produktów sprawia, że każdy znajdzie kosmetyk odpowiedni do indywidualnych potrzeb.

Specjalistyczne dermokosmetyki do włosów i skóry głowy są w pełni bezpieczne. Unikalna receptura dermokosmetyków do włosów pozbawiona jest sztucznych dodatków. Produkty nie posiadają barwników, ani sztucznych konserwantów. Naturalny skład sprawia, że dermokosmetyki do włosów mimo wysokiej skuteczności są bardzo łagodne. Jest to korzystne szczególnie dla osób z problemami skórnymi, takimi jak łuszczyca lub AZS.

Obecnie na rynku znajduje się szeroka gama dermokosmetyków do włosów. Szampony, odżywki, maski oraz kuracje w ampułkach umożliwiają kompleksową pielęgnację na co dzień. Regularne stosowanie dermokosmetyków do włosów pomaga zredukować liczbę wypadających włosów, wzmocnić ich strukturę oraz pozbyć się problemu nadmiernego przetłuszczania skóry głowy.

Dermokosmetyki do włosów są dedykowane osobom, które chcą w pełni zadbać o włosy i skórę głowy. Włosy zniszczone, suche lub często farbowane wymagają starannego traktowania. Dokładnie wyselekcjonowane składniki aktywne produktów, starannie pielęgnują i oczyszczają, pozostawiając włosy w doskonałej kondycji. Regularne stosowanie dermokosmetyków do włosów gwarantuje odczuwalną różnicę w kondycji i wyglądzie włosów.

Zobacz więcej

Back to Top